Het assortiment zelfklevende printfolie voor solvent, latex en UV inkjet omvat 88 productfamilies en circa 279 referenties, verdeeld over monomere, polymere, gegoten en PVC-vrije folies.
Vijf merken: Coala, Arlon, Orajet, F-Jet en PanoRama
Compatibel met eco-solvent, solvent, UV-curable en latex inkjet
Diktes vanaf 50 µm, rolbreedtes vanaf 762 mm, rollengtes van 10 tot 50 m
Deelassortimenten voor raamdecoratie, muur- en vloerdecoratie, easy apply film en voertuigbestickering
10 referenties met brandklasse B1
Een compleet aanbod bedrukbare folie voor signing, raamdecoratie, wandafwerking en voertuigbestickering.
Kan elke folie in deze categorie op elke printer?
Nee. De categorie bundelt folies die compatibel zijn met minstens één van de vier technologieën. Controleer per referentie welke inkten zijn vrijgegeven voordat u bestelt.
Waarom kost een cast folie meer per vierkante meter?
Cast folie wordt gegoten in plaats van gekalanderd. Daardoor is hij dunner, vormvaster en spanningsvrij, wat langere standtijd en toepassing op complexe vormen mogelijk maakt.
Heb ik altijd een laminaat nodig?
Niet altijd. Voor beloopbare vloeren, voertuigen en langdurige buitentoepassingen is laminaat vrijwel altijd nodig. Voor kortlopende binnentoepassingen op glas meestal niet.
1. Ontdek het volledige assortiment zelfklevende printfolies
2. Bekijk alle producten voor visuele communicatie
3. Verken het assortiment inkt voor grootformaat printen
4. Vind uw montagegereedschap en raklakken
5. Bestel printerpapier en kantoorpapier
6. Kies uw verzenddozen en verzendverpakking